تابلوی کمپکت Uni Switch یکی از پیشرفته‌­ترین انواع تابلوهای فشار متوسط کمپکت با محیط عایقی هوا (AIS) در جهان بوده که قابلیت تجهیز به دژنگتورهای خلاء VD4 ساخت ABB و سکسیونرهای قابل قطع زیر بار گازی SFG ساخت ABB را دارا است. تابلو به صورت Metal Enclosed طراحی و تولید گردیده و از ضریب اطمینان بالا، مشخصات فنی و قابلیت‌های الکتریکی و مکانیکی پیشرفته و طول عمر زیاد برخوردار است. ساختار تابلو Uni Switch بسیار منعطف بوده و تابلو با هر ترکیبی از سلول‌های سکسیونری، سکسیونری فیوزدار، دژنگتوری، رایزر، کوپلاژ، اندازه ­گیری و … قابل تولید است و به دلیل مدولار بودن ساختار تابلو، قابلیت گسترش و یا تغییر چیدمان سلولی در آینده نیز وجود دارد. همچنین به دلیل قابلیت ادغام سلول اندازه‌گیری در سلول دژنگتوری، این تابلو به بهترین انتخاب ممکن جهت پست­‌های پاساژ تبدیل گردیده‌است.

کارایی بسیار مطلوب و رضایت بخش این تابلو تحت شرایط سنگین عملیاتی و بهره‌برداری، در سخت‌ترین نقاط آب و هوایی کشور از جمله مناطق مختلف استان‌های هرمزگان، مازندران، خوزستان، آذربایجان، خراسان، مرکزی و جزایر کیش و قشم و … به اثبات رسیده‌است. با توجه به کیفیت، مشخصات فنی و ضریب اطمینان ممتاز تابلوی Uni Switch، در اغلب پروژه‌­های قطار شهری در سطح کشور از این تابلو استفاده به عمل آمده‌است.

قابلیت‌­های ویژه اتوماسیون:

تابلو Uni Switch به دلیل دارا بودن قابلیت‌های ویژه، به صورت گسترده‌­ای در سیستم‌های اتوماسیون شبکه­ های توزیع مورد استفاده بوده و در ایران نیز در بسیاری از پروژه­‌های اتوماسیون تحت بهره‌­برداری قرار گرفته‌است.

 

مشخصات فنی:

۱۲ & 24kV Rated voltage:
۲۸ & 50kV Power frequency  withstand voltage:
۹۵ & 125kV Lightning impulse withstand voltage:
۶۳۰ & 800A Rated current:
۲۰ & 25kA Short time current: