تابلوی کمپکت UniSec محصول جدید و پیشرفته‌تر شرکت ABB در زمینه تابلوهای فشار متوسط کمپکت با محیط عایقی هوا (AIS) بوده که قابلیت تجهیز به دژنگتورهای خلاء VD4 ساخت ABB و سکسیونرهای قابل قطع زیر بار گازی جدید GSec ساخت ABB را دارا است. تابلو به صورت Metal Enclosed طراحی و تولید گردیده و از ضریب اطمینان بالا، مشخصات فنی و قابلیت‌های الکتریکی و مکانیکی پیشرفته و طول عمر زیاد برخوردار است. ساختار تابلو UniSec بسیار منعطف بوده و تابلو با هر ترکیبی از سلول‌های سکسیونری، سکسیونری فیوزدار، دژنگتوری، رایزر، کوپلاژ، اندازه گیری و … قابل تولید است و به دلیل مدولار بودن ساختار تابلو، قابلیت گسترش و یا تغییر چیدمان سلولی در آینده نیز وجود دارد. همچنین به دلیل قابلیت ادغام سلول اندازه گیری در سلول دژنگتوری، این تابلو به بهترین انتخاب ممکن جهت پست‌های پاساژ تبدیل گردیده‌است.
تابلوی UniSec علاوه بر رنج متنوع سلول‌های فیکس، دارای سلول‌های کشویی نیز است و این نکته خصوصاً در مواقعی که به تابلوی کشویی با عمق کم نیاز باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین به صورت کاملاً منحصر به فرد، امکان ساخت تابلو با ترکیبی از سلول‌های فیکس وکشویی نیز وجود دارد

قابلیت‌های ویژه اتوماسیون:
تابلو UniSec به دلیل دارا بودن قابلیت‌های ویژه، به صورت گسترده ای در سیستم‌های اتوماسیون شبکه‌های توزیع قابل استفاده و بهره‌برداری است.

مشخصات فنی:

۱۲ & 24kV Rated voltage:
۲۸ & 50kV Power frequency  withstand voltage:
۹۵ & 125kV Lightning impulse withstand voltage:
۶۳۰ & 1250A Rated current:
۲۰ & 25kA Short time current: